Ahhh Bill Gates, Sen yokmusun !

i┼člemci

Destek Ekibi!
Y├Ânetici
Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
14 Nis 2014
Tepki Puan─▒
1
Puanlar─▒
6
┼×imdi okuyanlar dediki hay─▒rd─▒r ? nerden ├ž─▒kt─▒ bu ba┼čl─▒k ve forumla ne alakas─▒ var :D Yak─▒ndan bak─▒n arkada┼člar.. Konu tamda forumumuzu ilgilendiren bir noktada. G├╝n ge├žmiyor ki bizim Bill bi yenilik yapmas─▒n, gece g├╝nd├╝z demeyip bi yama ├ž─▒kartmas─▒n. E adam─▒n i┼či bu karde┼čim dedi─činizi duyar gibiyim. Hakk─▒n─▒da veriyor tabi (├ço─ču Zaman). Ozaman nedir derdin diye soranlar var biliyorum.
Yahu karde┼čim tamam anlad─▒k yaz─▒l─▒m dehas─▒s─▒n. Ama bukadar h─▒zl─▒ gitme ya. Tam Win 7 ye al─▒┼čt─▒k derken 8 i ├ž─▒kard─▒n. Hadi tamam dedik sineye ├žektik de... Bu 8.1 nedir hocam ? Tamam kabul 8.1 kararl─▒ ve kullan─▒┼čl─▒. Ama elalem senin gibi h─▒zl─▒ de─čilki... Hala web cam i├žin driver bekliyorum. Bi ├žok arkada┼č─▒m gibi.... Forumlar ┼ču an 8.1 de ├žal─▒┼čmayan Wireless cihazlar─▒yla dolup ta┼čmakta. Gerekl
g├╝ncellemeler yok, koca koca firmalar Beta yay─▒nlar yaparak g├Ân├╝l almaya ├žal─▒┼čsada nafile... Art─▒k isyan etme noktas─▒nday─▒z say─▒n Bill...!!! Ya az yava┼čtan git, yada ┼ču firmalara el atda sana yeti┼čsinler... Yoksa Ferrariye t├╝p takt─▒ran bilgelerden olup kalaca─č─▒z :D

Linux

Destek Ekibi!
Y├Ânetici
Administrator
Kat─▒l─▒m
16 Nis 2014
Tepki Puan─▒
21
Puanlar─▒
18
Benim silme sebeplerimden biriside buydu. Kablosuz al─▒c─▒y─▒ g├Ârmedi g─▒c─▒k etti beni :)

Engin

Destek Ekibi!
Y├Ânetici
Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
15 Nis 2014
Tepki Puan─▒
0
Puanlar─▒
0
Windows 8.1 ├çok kararl─▒ bir i┼čletim sistemi Sorun ya┼čamadan i┼č yap─▒yorsan─▒z tam size gore biraz ticari olarak d├╝┼č├╝n├╝lm├╝┼č eski Cihazlar kullanmak yerine Yeni cihazlar almaya y├Ânlendiriyor.Windows 7 nin driverleri Eski sisteme G├Âre 32 bit 64 bit hemen hemen uyuyor .Windows 8.1 bir ┼čans daha ver derim.SSD ile cok h─▒zl─▒ bir i┼čletim sistemi

i┼člemci

Destek Ekibi!
Y├Ânetici
Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
14 Nis 2014
Tepki Puan─▒
1
Puanlar─▒
6
Bence 8.1 harika :)

Linux

Destek Ekibi!
Y├Ânetici
Administrator
Kat─▒l─▒m
16 Nis 2014
Tepki Puan─▒
21
Puanlar─▒
18
Belki gelecek g├╝nlerde bir ┼čans daha verebilirim :)

Linux

Destek Ekibi!
Y├Ânetici
Administrator
Kat─▒l─▒m
16 Nis 2014
Tepki Puan─▒
21
Puanlar─▒
18
Tekrardan 8.1 kurdum ancak wifi adapt├Âr├╝ g├Ârmedi g─▒c─▒k etti beni :) Kabloya mahkum oldum gene...

E-D├╝nyan─▒n Kablosuz ─░nternet Hizmetleri Donan─▒m G├╝nl├╝─č├╝ne Ho┼čgeldiniz.

KablosuzNet Hakk─▒nda!

Kablosuz ─░nternet ­čç╣­čçĚ Destek Forumu, Tamamen ├ťcretsiz ve "Kar┼č─▒l─▒ks─▒z" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hi├ž Bir Ba─č─▒m─▒z Yoktur.!

KablosuzNet Bilgilendirme!

Kablosuz ─░nternet ­čç╣­čçĚ Destek Forumunda, Payla┼č─▒lan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Do─čabilecek,T├╝m Yasal Sorumluluk'lar Payla┼čan Ki┼čiye Aittir.!

├ťst