Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 😷

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

KablosuzNet Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔

KablosuzNet, kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Afro Dalgası Yapan Yerler

aysuyigiter

Aktif Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
17 Eki 2021
Mesajlar
49
Tepki Puanı
6
Puanları
8
Yaş
31
Konum
ankara
Cinsiyet
kadın
İlgi Alanı
moda, seo, tanıtım
son zamanlarda kadınlar arasında popüler olan saç modellerinden bir tanesidir. Bu saç modeli, saçların diplerden ince ince cornrows örgü yöntemiyle örülmesidir. Bilinen balıksırtı tekniğiyle saçların her tarafı örülerek, dalgalı olan saçlar, tutamlar şeklinde ayrılır. Ayrılan tutamlar ise örgülerin üstüne eklenir. Uygulama sırasında, yapıştırıcı ve kimyasal ürünler kullanılmaz. Afro dalgası, son derece havalı görünün bir saç modelidir. Bu modelin yanı sıra, de sık sık tercih edilen saç şekillerinden bir tanesidir. Özellikle, genç ve kendini genç hisseden kadınların sıklıkla yaptırdığı örgü şeklidir. Afrika örgüsünde istenilen uzunlukta, örgülerin olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda, ek saça bu örgü modelinde ihtiyaç duyulur.

Afrika örgüleri, saça zarar vermeyen bir uygulamadır. Normal şartlarda ise saça uygulanan işlemler saçı yıpratırken, bu işlem asla saçı yıpratmaz. Dikkat çeken saç modelleri arasında, de yer alır. Zenci örgüsü de ince ince özel örgü teknikleriyle saç örülür. Örgü işleminin ardından saç örgülü bir şekilde kullanılır. Örgüyle saç yıkanır, toplanır ya da şekillendirilir. Bu nedenle, uzun süreli kullanılabilecek bir saç şeklidir. Sitede yer alan cornrows, rasta, tatto, piercing gibi teknikler de sık sık yaptırılmak istenen tekniklerdir. Bu işlemler ile saç şekillendirme ya da dövme gibi uygulamalar yapılır. Bütün hizmetleri görüntüleyebilmek için linkine tıklayabilirsiniz.
 
KablosuzNet Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.
KablosuzNet Reklam Alanı