Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 😷

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

KablosuzNet Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔

KablosuzNet, kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

256 megapiksel kameralı ilk telefon geliyor.

  • Konbuyu başlatan Monarch
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 0
  • Görüntüleme : 617 -
    Etiketler:

Monarch

Destek Ekibi!
Yönetici
System Admin
Katılım
11 Nis 2014
Mesajlar
109
Tepki Puanı
43
Puanları
65
Konum
Türkiye
Web sitesi
www.startr.org
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
Java
Akıllı telefonlardaki "MegaPiksel çılgınlığı" hız kesmeden devam edecek. 108 MegaPikselin ardından şimdi de çeyrek milyar piksel çözünürlükte kameraya sahip ilk telefon Çin'de test edilmeye başlandı.

kablosuznet-256mp-akilli-telefon.png

108 MegaPiksel çözünürlükte kameraya sahip akıllı telefonlar artık hiç kimseyi şaşırtmıyor. Ancak aynı şeyi 256 MegaPiksel için söyleyemeyiz.

Bu tür son derece yüksek çözünürlükte kameralar ile donatılmış telefonların ne zaman hayatımıza gireceğini kestirmek zor fakat bunlardan biri Çin'de test edilmeye başlandı bile.

Akıllı telefonlar için çeyrek milyar piksel çözünürlükte kameraya ihtiyaç var mı yok mu bu ayrı bir tartışma konusu ancak şu bir gerçek ki "MegaPiksel çılgınlığı" önümüzdeki yıllarda da devam edecek.

kablosuznet-54545sad45sdqawe.png

Telefon hangi markaya ait?
İnternete düşen yeni bir fotoğraf bunu gözler önüne serdi. Kamera uygulamasının ekran görüntüsü, 256 MP çözünürlükte çekim modunu açıkça gösteriyor.
Çinli bir kaynak tarafından sızdırılan görüntünün hangi modele ait olduğu açıklanmadı. Ancak arayüze bakılırsa karşımızda Xiaomi markalı bir telefon duruyor.
 
KablosuzNet Reklam Alanı