Karaca paslanmaz çelik firmamız Şükrü Karaca tarafından 1982 yılında kuruldu. İlk başta Karaca Metal ismiyle Bayrampaşa'da hizmet veren firmamız daha sonra iş hacminin artması nedeniyle İstanbul'da bulunan İkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde kendimize ait olan yerimizde Demirciler Sitesine taşındık ve ürün çeşitliliğimizi arttırdık. Tedarik, lojistik, satış hizmetleri ve üretimde en yüksek performansa ulaşmak amacıyla mevcut olan tüm kaynakları kullanmaktayız. Ayrıca firmamızın en önemli ve ilk prensibi şartsız müşteri memnuniyetidir.

Karaca Paslanmaz Çelik gereksinimlere göre yeni ürünler de yapmaktadır

Firmamız yalnızca metal ürünlerin satışını yapmakta olan bir firma değildir. Aynı zamanda sektörde yaşanan son gelişmeleri takip ederek uygulamakta ve gereksinimlere uygun olmak kaydıyla yeni ürünler yapmaktadır.

Firmamız tarafından paslanmaz sac, lama, çubuk, profil, boru ve tel gibi ürünler de satılmaktadır

Paslanmaz çelik, yaygın kullanım alanları, alternatif ürünü olmaması ve muhtelif özellikleri nedeniyle dünya genelinde tüketim ve üretim oranı artmaktadır. Paslanmaz çelik, birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Bunun en önemli nedeni çevre dostu olması ve estetik görünümüdür. Firmamızda paslanmaz sac satışı da önemli bir yer tutmaktadır.
http://www.karacapaslanmaz.com/

Windows NT 6.3 Windows NT 6.3 ile gönderdi. Kullandığı Tarayıcı Firefox 51.0 Firefox 51.0