Arkadaşlar merhaba,
Bir süredir çalışmaya ara vermiştim ve bu nedenle de kendime yeni bir hobi arayışına girdim. Arkadaşlarımla da konuştum bu durumu, onlardan fikir almak istedim. Durum böyle olunca uzun bir listem oldu, spor dallarından, el işleri gibi şeyler. Kısaca bahsedeyim neler bulduğumdan:
-İlkbaharın ve sıcakların gelmesiyle, beni sıklıkla ya kano ya da rüzgar sörfü
-Açık havada büyük bir hayranı olmanın, bol fotoğraf fırsatları sunmamı sağlaması, özellikle de manzara fotoğrafçılığı ilgimi çekiyor.
-Dantel işlemesi, gerçekten sevdikleriniz için güzel hediyeler yapabilirsiniz.
Bu aktiviteler için ihtiyacım olanların başında da elbette ki hobi malzemeleri geliyor. Hobi malzemelerimi de aldıktan sonra hobimi anlattığım ve deneyimlerimi paylaştığım bir blog kuracağım, blog için önerilerim ise şöyle;
-Sosyal medya tabii ki blog yayınlarınızı paylaşmak ve aynı hobiden hoşlananlarla sohbetlere başlamak için mükemmel bir yerdir. Okurları, diğer hobi bloglarında ve sizinkine benzer sitelerde aktif olarak da bulabilirsin.
-Hobi ve deneyimlerini paylaşmak, aynı çıkarlara sahip diğer insanlar bulmak için harika bir yoldur. Oradan bir topluluk inşa edebilir, birbirinize yardım ve teşvik edebilir ve hobinizden daha fazla yararlanabilirsiniz.
-Bloglar, çevrimiçi şablonları kullanarak hızlı ve ücretsiz olarak oluşturulabilir ve bloglarını bağlı sitelerde de ücretsiz olarak barındırabilir.
-Bir hobi günlüğü, toplam mali destek sağlayamayan bir blog, ancak bu bir gün bile olmayacağını söylemek değil. Bir hobi günlüğü gelir yaratabilir, ancak günlük işinizden çıkmanız yeterli değildir.

Windows 8 Windows 8 ile gönderdi. Kullandığı Tarayıcı Chrome 57.0.2987.133 Chrome 57.0.2987.133